Disa modele flokësh që do ju shërbejnë për sezonin e dasmave (FOTO LAJM)

Kush nuk pëlqen dasmat...! Veç qejfit të madh për të shkuar e për të festuar bashkë me protagonistët, një ‘hall’ më vetë për femrat është si do vishen, fustani, këpucët, çata, grimi dhe modeli i flokëve.

Nëse doni që të jeni ndër të stiluarat më 'in' të dasmës së verës 2019 më poshtë ju sugejrojmë disa nga modelet më të bukura.


Shtuar më 04/06/2019, ora 22:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori