Disa mënyra si të kombinoni xhinset me bluza këtë dimër (FOTO LAJM)

Xhinset janë ndoshta veshja më e preferuar e vajzave. Janë të rehatshme, praktike dhe të kombinueshme me çdo veshje tjetër.

Dritare.net ju sjell sot disa ide, sesi mund t’i kombinoni përgjatë kësaj jave xhinset tuaja, me bluzë. Duke marrë parasysh që është dimër, një palë xhinse, një bluzë dhe një xhup sipër, janë mënyra më e mirë për t’u dukur e palëkundur në stil.
Shtuar më 11/12/2019, ora 14:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori