Disa këshilla për t'u dukur bukur (FOTO-LAJM)

Zgjidhni ngjyrat e errëta; të zezë, blu të errët, vjollcë.
Nëse keni fund-shpinë të gjerë, kur vesh rroba me patjetër duhet që të gjesh defekte që të çojnë në heqjen e tyre dhe rrëminin e gjjithë garderobës, për të zgjedhur të përshtatshmen.

Por, ajo që është e rëndësishme duhet që në fillim kur të bleni një veshje për veten të keni parasysh këto këshilla.
Pë të mos thënë "nuk më shkon" apo "ka diçka që nuk shkon në vershjen time", ka mënyra për t'a fshehur fund-shpinën e gjerë. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2013, ora 12:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori