Detaji që nuk duhet të mungojë në veshjet trend të kësaj vjeshte (FOTO LAJM)

Vjeshta është pikërisht sezoni më i përshtatshëm për të eksperimentuar.

Ky sezon është shumë i larmishëm për sa u përket ngjyrave, stilit dhe formave.

Nëse ende nuk keni zgjedhur çizmet që do ju shoqërojnë këtë vjeshtë “Who What Wear” tregon se një palë të bardha nuk duht të mungojnë.

Ato prshtaten me çdo stil dhe sigurisht ngjyra nuk ka diskutim.

Shtuar më 15/09/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori