Det apo derë? Rrjeti përfshihet në një debat tjetër

Pëlqej
Kanë kaluar disa vite që kur në rrjet shpërtheu debati nëse fustani në galerinë më lart ishte ishte ngjyrë ari dhe bojëqielli apo bardhë dhe ngjyrë ari.

E njëjta gjë ndodhi edhe me këto atlete.

Por tani dicka tjetë ka shpëthyer kudo dhe po përhapet me shpejtësi.

Bëhet fjalë për foton e mëposhtme, për të cilën disa mendojnë se është një derë, ndërsa disa të tjerë shikojnë një det. Në fakt, fotoja duket ndryshe kur është vertikalisht dhe ndryshe kur e kthen horizontalisht. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2018, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori