Dasmë në vjeshtë? Zgjidhni fustanin perfekt (FOTO LAJM)

Nëse duhet të merrni pjesë në një martesë në Vjeshtë,në shtator konsiderojeni atë një bekim. Sezoni ju jep motin e përsosur për të veshur gjithçka që dëshironi duke ju kursyer nga mendimet e shumta për ngjyrat dhe modelet.

Zgjidhni mëngët e gjata pa frikën e djersitjes nëpër mëndafsh, vishni një fustan mëndafshi me një shtresë të hijshme tyli, madje edhe më mirë provoni një kadife florale sepse ka ngjyrat perfekte për shtatori.

Shtuar më 16/09/2019, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori