Coca Cola dhe pastë dhëmbësh për të pastruar…tualetin!
E kishit menduar të bënit ndonjëherë këtë përzjerje

Bashkimi i coca-colës me pastën e dhëmbëve janë një përzjere e mirë për të pastruar njollat në tualetin tuaj. Provonipastroni me to dhe do të përfitoni një shkëlqim verbues.

Mjafton të hidhini një sasi paste në koka kolë, përzjejeni për pak dhe më pas mund të pastroni.
Shtuar më 31/05/2017, ora 16:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori