CNN: 10 plazhet mė tė bukura. Po Shqipėria?! (FOTO LAJM)

5. Anse de Grande Saline, St. Barths
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Televizioni CNN ka bėrė publike listėn me 100 plazhet mė tė bukura tė botės. Nė listė janė vende tė ndryshme si, Greqi, Kroacia, Haiti, Japonia, etj.

Ndoshta do tė ishte e pritshme qė nė listė tė ishte edhe "Albania", duke pasur parasysh se keni njė bregdet tė pasur, por jo. "Albania" nuk ka gjetur njė vend nė kėtė 100-she.

Mė sipėr ju ftojmė tė shihni 10 plazhet mė tė bukura nė botė /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2013, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.