Cilat janë gjërat që i trembin vajzat sapo hyjnë në apartamentin e një djali
Ke takuar një djalë me të cilin të ka ngjitur, ke dalë disa herë dhe tani është koha për të parë apartamentin e tij – ky është momenti që ia vlen të ndalesh pak. Ndoshta rrini edhe jashtë gjatë takimit tuaj të dytë apo të tretë, por edhe mund të kalosh pak kohë në apartamentin e tij, nëse ai të fton. Shpreso që të mos përballesh me surpriza… Nuk është se pret një shtëpi të pastër si farmaci, por disa gjëra që sheh mund të të lënë pa fjalë dhe nuk mund t’i falësh. Dikush ka bërë një listë me 15 gjërat e apartamentit të një mashkulli, të cilat të bëjnë t’ia fusësh vrapit (Wendy kështu bëri).


Një dollap plot me veshje femrash

Postera pa kornizë, që nga jeta studentore (viti 1997)

Kapakë shishesh birre

Një kukull e vërtetë

Një foto me shënim nga ish-i i tij

Pastë dhëmbësh e tharë në lavaman

Një palë reçipeta të kuqe të varura në derën e banjës

Një maskë e Zorro-s, e varur në sallon

Një unazë martese

Disa libra tip “si të ndihmosh veten” rreth e rrotull shtratit

Pubiste - gjithandej

Një kalendar i Justin Bieber.

Mace (shumës).

Pelena për të rritur.

Një roll bosh i letrës higjienike në tualet.


Mjaftojnë kaq për t’ia futur vrapit? Atëherë, çfarë do të bësh?
Shtuar më 18/09/2019, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori