Çantat trend për sezonin pranverë-verë 2015 (FOTO LAJM)

Çantat është një aksesor që zë një vend të rëndësishëm në përditshmërinë tonë. Aksesori që herë pas herë ka dhe tendencën të shfaqet me stile, madhësi dhe ngjyra të ndryshme.

Koleksioni më i ri i shtëpisë së modës Tod's për periudhën pranverë/verë 2015">2015, shfaqet kryesisht me një linjë që bie në sy, me shume modele të reja dhe ngjyra të gjalla.

Nga fotot vëmë re se nuk ka një ngjyrë të përcaktuar se cila është mbizotëruese, por janë një shumëllojshmëri. /albeu.com/
Shtuar më 17/01/2015, ora 09:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori