Bukuritë e dimrit të acartë (FOTO LAJM)

Me acarin e pazakontë që ka pushtuar të gjithë Europën dhe pjesë të mëdha të hemisferës veriore në ditët e fundit, shumë shtete janë vendosur në alarm, ndërsa numri i viktimave i ka kaluar 100 persona.

Megjithatë, i ftohti për shumë persona mund të jetë i këndshëm, sidomos kur je pranë një zjarri apo një vatre, në qetësinë e banesës tënde dhe sheh nga dritaret bardhësinë që përfshin natyrën.

Portali Albeu ju servir disa prej fotove që po bëjnë xhiron e botës në këto ditë të acarta dimri, ku shfaqen disa prej pamjeve më të bukura që ka formuar klima e ftohtë në zona të ndryshme të planetit. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2012, ora 09:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori