Bukur dhe sigurt, blogerja shqiptare ju mëson si të krijoni kaq thjeshtë një maskë (VIDEO)
Anxhelina Kotorri është bloggerja shumë e njohur shqiptare e cila numëron në Instagramin e saj plot 55 mij ndjekës.

Çdo ditë ajo ndan me ndjekësit nga një look i cili i përshtatet sezonit dhe kohës.

Së fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit një video që tregon si të krijoni një maskë me një shall shumë thjeshtë./albeu.com/
Shtuar më 06/04/2020, ora 13:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori