Borziloku një mbrojtës i mirë ndaj aciditetit
Gjethet borzilokut njihen si një mundësi e mirë për të larguar acididetin e stomakut. Mjafto që ju të përtypni gjethe të freskëta borziloku të cilat përveç se do ju ndihmojnë për largimin e erës së keqe të gojës.

Nëse do të ndjeni djegie në stomak 4-5 gjethe borzilok të freskët largojnë aciditetin e tepërt dhe njëkohësisht ndihmojnë edhe përthithjen e ushqimit më mirë nga organizmi duke parandaluar refluksin dhe krijimin e ulcerave. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2015, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori