Blogerja bëhët virale, krijon veshje ikonike të frymëzuara nga filma dhe shfaqje (FOTO LAJM)

Winnie the Pooh
Kate është një blogere hungareze e cila ka niur në rrjet një sfidë mjaft interesante.

Ajo krijon veshje elegante dhe moderne te frymëzuara nga personazhe të filmave të njohur, shfaqje televizive, madje dhe personazhet e animuar.

Këto veshje duken mjaft bukur saqë mund t'i vishni dhe ju për raste të ndryshme dhe të shkëlqeni./albeu.com/
Shtuar më 29/10/2020, ora 14:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori