E FUNDIT/ Stuhi rrufesh në Shkodër, plagosen 3 shtetas
Bëni joga, ndihmon në shërimin e kancerit
Pëlqej
Një vajzë 21 vjeçare nga Amerika rrefen se si joga ka ndihmuar në shërimin e kancerit.

Pas kurimit ajo tregoi se si kishte humbur të gjitha flokët dhe se si trupi i saj ishte i lodhur, por që kur filloi të bënte joga për të ndryshoi gjithçka.

Më poshtë ajo ka bërë një listë me gjërat që bënte:

– Ndjehuni mirë me trupin tuaj
– Qetësoni mendjen
– Jetoni momentin
– Duajeni veten pa kushte. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori