Bëhuni gati: Rikthehet modeli i preferuar i flokëve këtë dimër

Vija ne mes, dhe një shkallëzim pothuajse i padukshëm. Kjo është prerja e re që po praktikohet nga yjet botërore, Olivia Culpo dhe Ashley Graham.

Për të mbajtur këtë model ju duhen kremra për drejtim floku apo dhe piastra.

Cilësohet si prerja e dimrit, dhe nuk është aspak ndikim i Meghan Markle, siç dhe ka ndodhur kohët e fundit qoftë me veshjet e saj, apo dhe fustanin e nusërisë.

Floku i drejtë rikthehet pas atij casual, me onde të lehta, apo dhe kacurrela. /albeu.com/
Shtuar më 15/01/2021, ora 15:42

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori