Astrologe Meri Shehu bën parashikimin për nesër dhe paralajmëron këto shenja
Dashi

Lilith do jete afer Marsit tuaj duke ju provokuar reagime zoteruese hakmarrese apo do josheni nga nje prezence shume e vendosur e nje femre qe deshiron tju manipuloj ndjenjat.

Demi

Dikush do prek pikat tuaja te dobta ne kete fundjave dhe do ju terheq per hunde duke ju treguar qe edhe ju keni rene viktime e nje joshjeje apo tradhtie. Ju mund te beheni nje arme manipuluese ne duart e te tjereve.

Binjaket

Po shpetoni per momentin nga perballjet apo pasionet e medha pasi ju gjithmone e keni gati rrugen tjeter te kalimit ku askush nuk e di qe tju bllokoj.

Gaforrja

Nje femer ambicioze dhe hakmarrese do manipuloj pozicionin tuaj ne pune apo ne cift duke ju bere qe kete fundjave te rrezikoni me shume se duhet ecurine tuaj te qëndrueshme.

Luani

Do kuptoni qe jeni duke ecur ne nje rruge qe e mendonit si rruga e te ardhmes por do jete nje rruge e stisur nga nje kundershtare femer e cila deshiron tju shkatërroj.

Virgjeresha

Mund te ndjeheni fillimisht se jeni ju qe e drejtoni lojen ne cift apo nje marredhenie, por shpejt do kuptoni qe jeni ne nje kurth ku duan tju marrin gjithcka sidmos ekeonmike.

Peshorja

Mund te keni perball sot nje shok apo partner te tjetersuar ne ndjenje apo ne qellime dhe do kuptoni qe nje fryme e keqe i ka zaptuar llogjiken.

Akrepi

Duhet te perdorni fantazine ne lidhje me punen aty ku rregullat po e benin te pamundur ecurine tuaj duke ju prere shume mundesi. Ka ardh momenti i misterit joshjes dhe feminilitetit ne mendim.

Shigjetari

Nje dite e veshtire kjo e sotmja ne lidhje me ceshtet erotike. Nje xhelozi e madhe do ju pushtoj nga nje prezence e re prane partnerit tuaj erotik qe ju fut ne sfide.

Bricjapi

Nje perballje e flirte kete fundjave ne lidhje me ju ku do luftoheni apo do kerkojne tju eleminojne si figure e rendesishme duke ju nxjerre jashte loje. Nje intrige femerore nuk do mungoj.

Ujori

Ne shpirt keni vene qellime te cilat nese doni ti arrini duhet te ndryshoni staretegji ne sjellje apo ne mesazhet qe dergoni duke perdorur me shume sharmin dhe joshjen tuaj.

Peshqit

Nje energji jo e mire femerore ju ndikon qe te perballeni ashper me miqte tuaj duke ju futur ne ngateresa ne mendimet tuaja dhe duke ju bllokuar kendveshtrimin e se ardhmes. Kujdes kujt i futeni ne pjese ne menyren e hovit qe jeni ndikuar.

Shtuar më 22/08/2020, ora 20:04

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori