Arredimi ideal për shtëpinë tuaj (FOTO LAJM)

Ambjentet e shtëpisë janë dhe detajet që ne duhet të përpiqemi të jemi sa ë të kujdesshëm. Gjithçka duhet të jetë një ngjyrë dhe mobilje që ne na bëjnë të ndihemi të qetë gjatë qëndrimit në shtëpi. Trendet për mobilimin e shtëpisë lidhen me thjeshtësinë, kryesisht pajisje të drunjta dhe ngjyra të zbehta.

Ngjyrat mbizotëruese janë grija, bezha dhe jeshile si në gri për muret e shtëpisë. Pëlhura kadife luksoze komoshi ngjyrë dheu është dhe trendi më i fundit që ju mund të përdorni për orenditë tuaja.

Siç mund të vihet re dhe nga fotot jemi larg kombinimit njëngjyrësh, më shumë janë të preferuara ngjyrat e ndryshme, por që normalisht ngjyrat që shkojnë dhe krijojnë një kombinim perfekt për syrin. /albeu.com/
Shtuar më 07/01/2015, ora 15:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori