Anglisht ditën, prostitucion natën (FOTO-LAJM)

Gjatë ditës në një klasë të Belo Horizonte, në Brazil, ndjekin leksionet për mësimin e anglishtes. Gjatë natës dalin në rrugë për të prostituuar.

Kështu Vitoria, që pret rreth 20 burra në ditë, pregatitet për Kampionatin Botëror të Futbollit 2014 dhe për mbërritjen e shumë tifozëve e turistëve që do të ndjekin evenimentin. Kurset e gjuhës ofrohen falas nga Shoqata e Prostitutave të shtetit të Minas Gerais. /albeu.com/
Shtuar më 03/05/2013, ora 15:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori