7 trendet më të mëdha të ngjyrave që do t’i shohim kudo në 2020-n (FOTO LAJM)

Jeshilja e oqeaneve
E dimë që tani është ajo koha kur na duhet të nxjerrim nga gardëroba triko, pallto dhe çizme për t’u përgatitur për sezonin e ftohtë.

Por, përpara se të zhytemi më shumë në veshjet tona të errëta dhe jo të gjalla të vjeshtës dhe dimrit, na lejoni t’ju prezantojmë ngjyrat e pranverës së vitit 2020">2020, që tashmë janë vendosur.

Instituti Pantone Color përmblodhi tendencat e ngjyrave pranverë/verë 2020">2020 në një listë që të jep ndjesinë e gjallërisë.

Nga e kuqja e guximshme, bluja klasike, te e verdha shafran etj, këto janë 7 tendencat më të mëdha të ngjyrave që do t’i shihni kudo për më pak se gjashtë muaj.
Shtuar më 21/10/2019, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori