7 super trendet që duhet të dini nga Java e Modës në Londër (FOTO LAJM)

Fustanet në ngjyrë të bardhë
Nëse ka një gjë që mezi presim nga Java e ModësLondër është të njohim trendet më të mëdha që vijnë nga street style!

Thjeshtësia është fjala kyçe e veshjeve dhe stileve që na vijnë nga fashionistat dhe influencers, ndaj përgatituni të shihni 7 trendet më interesante dhe kombinimet që mund t’i bëjmë në përditshmëri këtë sezon.
Shtuar më 18/09/2019, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori