E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
7 hile si ta sistemojmë dollapin për ta thjeshtuar jetën tonë (FOTO LAJM)

Po i ngatërroni veshmbathjet me çorapet e vjetra, rroba banjat apo dorashkat?

këto ditë, organizimi i gjërave siç duhet në dollapin tuaj është kthyer në një art më vete.

Duket sikur ka gjithmonë më shumë rroba sesa hapësirë, për t’i sistemuar ato.

Këto janë disa nga sekretet e organizimit, në mënyrë që veshjet të ruajnë freskinë e tyre dhe ju të arrini të mbyllni derën e gardërobës:

1.Hiqni qafe gjërat që nuk iu duhen

2.Bëni ndarjen sipas rrobave sezonale

3.Bëni një ndarje të zgjuar të rrobave

4.Përdorni detaje të vogla për t’iu ndihmuar, si “notes” ose varëset e rrobave

5.Ruani siç duhet këpucët dhe çantat

6.Ndajini aksesorët

... Si në foto

7.Mbajini rrobat e freskëta duke i larë para se t’i vendosni diku për sezonin tjetër dhe duke e hapur sirtarin herë pas here për t’i ajrosur
761555-650-1448261094-f7ee8cb65132fe75a2f64600b6a30bf2
Shtuar më 25/07/2019, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori