7 gabime fatale që i bëni lëkurës kur flini me make up
Të gjithë e dimë që nuk duhet të flemë me make up...kurrë! Kur themi kurrë, është fjala edhe për ato net që ktheheni vonë nga një party dhe jeni shumë të lodhur dhe ju flihet shumë gjumë.

Më poshtë po ju listojmë gabimet fatale që i bëni fytyrës tuaj kur flini me make up.

Mbyll poret

Shkakton krijimin e akneve

Shkakton plakje të parakohshme

Shkakton infeksion te sytë

Shkakton çarje te buzët

Shkon yndyroje të flokëve

Lëkura humb shkëlqimin

Shtuar më 28/09/2020, ora 13:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori