6 veshje Instagram-i që do të doni t'i vishni gjithë tetorin (FOTO LAJM)

jeshta është stina ideale për të shpalosur gjithë idetë që duam t'i shprehim përmes veshjeve. Pulovrat e rehatshme, xhaketat dhe pantallonat e lëkurës dhe çizmet e shkurtra chic. Ç'ju thonë të gjitha këto?

Tani që tetori mbërriti, jemi në momentin e duhur për të eksperimentuar. Nëse në kokë keni 100 kombinime po thjesht s'po i rendisni dot, hidhini një sy veshjeve më IN të Instagram-it!

diqni fotogalerinë e mësipërme për kombinimet më të bukura.
Shtuar më 07/10/2019, ora 12:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori