6 prerje flokësh fiks për verë (FOTO LAJM)

Shkallëzim i viteve ’90
Nëse keni një parukiere të besuar, me siguri ajo ju ka këshilluar se prerja e flokëve do të ishte më mirë të shtyhej në fund të verës, në mënyrë që i gjithë dëmi që i është bërë flokëve nga dielli apo klori i pishinave të eleminohet pas pushimeve dhe vjeshta t’ju gjejë me flokë të shëndetshëm.

Por edhe ju me siguri si ne do ta keni pasur të vështirë t’i rezistoni ndonjë super prerjeje që keni pikasur në Instagram dhe e keni anashkaluar këshillën.

Ndaj nëse ju kanë kapur ethet e modeleve të reja, më poshtë ju rendisim 6 prerjet që do të bëjnë namin për këtë sezon dhe ka për të gjitha preferencat.
Shtuar më 11/07/2019, ora 11:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori