6 gjëra që ja vlejnë t'i blini në tregun e rrobave të përdorura (FOTO LAJM)

1. Xhinset

Të jeni të sigurt se xhinset që do të blini në tregun e të përdorurave do të kthehen automatikisht në të preferuarat tuaja. Prerja e xhinseve vintage është fantastike dhe mbi të gjitha rrinë perfekt në trup.
Nëse tregoheni të zgjuar, mund ta kurseni një pjesë të mirë të të ardhurave dhe sërish të jeni vajza/djali më stil në qytet! Duhet vetëm të dini çfarë të zgjidhni kur dilni për të blerë. Ku ja vlen të investoni dhe ku jo. Janë disa elemente veshjesh që mund t'i blini tek rrobat e përdorura dhe sërish do të dukeni të veshur shtrenjtë!

Edhe pse çmimi fillestar i tyre mund të ketë qenë i papërballueshëm fillimisht, në vendet ku tregtohen rroba vintage të përdorura mund të dilni me krahët dhe kuletën plot! Çfarë ja vlenblini aty?
Shtuar më 08/01/2021, ora 15:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori