5 videot më të bukura të verës (VIDEO)
Këto janë videot më të shikuara dhe më të komentuara gjatë stinës së verës. Video ku një mace shfaqet duke luajtur me dy mollë ka bërë xhiron e botës duke u cilësuar si një ndër më të bukurat.

Po ashtu edhe video ku një luan i madh tenton të kafshojë një fënujë të vogël, i cili ndodhet përtej xhamit. Ne kemi përzgjedhur 5 prej videove më të shikuara për ju. /albeu.com/

Shihni videot:

Shtuar më 05/09/2011, ora 18:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori