5 trendet e çantave të vjeshtës që i kanë fiksuar fashionistat që tani (FOTO LAJM)

Dikush e pret vjeshtën për shiun melankolik, dikush për frutat e shijshme, dikush për sezonin e ri të shkollës a punës etj.

Ne e presim me padurim për trendet e reja të modës.

Në botën e modës, muaji shtator që shënon dhe ardhjen e vjeshtës përkon me lançimin e koleksioneve më të rëndësishme që përcaktojnë trendet jo vetëm për pjesën e mbetur të vitit, por edhe për një pjesë të mirë të vitit në vijim.

Ndaj dhe fashionistat ua kanë vënë syrin që tani çantave më “in” të sezonit që këtë vjeshtë do të bëjnë namin.
Shtuar më 24/08/2019, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori