E FUNDIT/ Sërish lëkundje tërmeti në Durrës
5 pikëpyetjet më të mëdha që njerëzit bëjnë rreth seksit
Shumë njerëz i kthehen Google-it kur ndihen në siklet për të mësuar diçka që s’e dinë rreth seksit. Ku më mirë se aty do të ndihen të lirë për të zbuluar gjithçka që i mundon apo që duan ta përmirësojnë në seks?

Jeni kureshtarë të dini se për çfarë pyesin më shumë njerëzit kur vjen puna tek seksit? Fillojmë!

1. Ku ndodhet pika G?

2. Si ta bëjmë një grua të arrijë orgazmën?

3. A mund ta heqim qafe herpesin?

4.Si të shpëtojmë nga lythat gjenital?

5. Çfarë është gonorrea?

Nga pyetet më sipër, dallohet fare mirë sa pak të informuar janë ende njerëzit rreth seksit dhe specifikisht rreth edukatës seksuale./anabel
Shtuar më 19/08/2019, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori