10 pyetjet që djemtë kanë turp t’u bëjnë vajzave (FOTO LAJM)

Pse femrat bëhen të padurueshme kur janë me cikël Ashtu si gratë nuk e kuptojnë këtë, apo jo? Varet nga çdo grua, por në shumicën e rasteve, dhimbjet menstruale mund ta kthejnë jetën e gruas në një makth 7-ditor. Ndihet sikur dikush po luan me zorrët e poshtëm për disa ditë. Këtu janë simptomat kryesore: dëshira e vazhdueshme për ushqimin, sheqerin dhe seksin (oh, ironi), ndryshimet e disponimit, dhimbjet tronditëse etj. Epo kush mund të jetë i qetë në këtë gjendje…
Përkundër faktit që shumë gra mendojnë se sjellja e tyre është mjaft e hapur dhe e arritshme, shumë njerëz përpiqen të kuptojnë kuptimin e gjërave të caktuara që bëjnë gratë.

Grimi, apo shkuarjatualet me shoqet janë veprime femërore që duken konfuze për burrat.
Shtuar më 18/04/2019, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori