10 metodat si ti beni per vete vajzat
Shume meshkuj duan te bejne per vete bukuroshen per te cilen te gjithe kane interes si yjet e filmave, yjet e estrades, aktore, modele dhe femra sex bombe, mirepo ne te njejten kohe nuk kane asnje kuptim si duhet vepruar per te terhequr.

1. Mos u duk i shqetesuar

Te bukuroshet sexy kap lehte strategjia sportive. “Silluni sikur te jeni ne terrenin tuaj”. Menyra me e mire per te te mos refuzuar nje femer sexy eshte qe te mos e thirrish ne telefon tere diten. Mos bej sikur do ta kishe martuar qe ne takimin e pare, per shkak se ti i thote atehere “Jam i shqetesuar”.

2. Beje te pasigurt

Gabimi me i madh i te gjithe meshkujve, kur jane ne pyetje ndjenjat eshte se ato lexohen si pasqyra. Ne kete rast zhduken surprizat dhe kenaqesia. Mos u beni gjithmone djem te degjueshem te cilet ne çdo thirrje jane gati, bejeni te mendoj dhe te pyes me ke ishe dhe ku ishe. Bejeni te jete e pasigurt dhe me te vertet do te ktheni vemendjen e saj te ju.

3. Hidhuni ne aksion

Ne nje rast kur seks bomba ju ka verejtur gjate, mos e leni te tejzgjatet veshtrimi. Nje bukuroshe sexy do te kthej koken ne nje ane tjeter dhe do te kerkonte nje djal me me shume guxim dhe ajo do ta kishte secilin qe do e donte. Beje hapin e pare dhe tregoju se je nje djale me vetebesim, i dashur, djale qe kerkon ajo.

4. Beje te mundohet

Njerezit nuk i vleresojne gjerat per te cilat nuk mundohen. Ne fakt keshtu eshte me vajzat bomba te cilat i çojne djemte t’ju bien ne gjunje. Nese beni çdo gje qe ajo kerkon dhe i pelqen, do ju kushtoj shume dhe do jeni i pa vleresuar dhe shume shpejt edhe do ju jape dysh. Bejeni qe ajo t’ju thirr me shume se ju ate dhe kerkoni ndonje sherbim te vogel qe te mundohet. Sa me shume do te mundohet, aq me shume do te ju vleresoj.

5. Behuni kreativ

Femrat e bukura kane meshkuj sa per te ngrene lopet. Kujdes, nese takon nje femer bukuroshe dhe sexy, behu kreativ dhe origjinal. Beje te qeshe me barcoleta qe nuk i degjon prej meshkujve te tjere. Ftojeni per kafe ne nje vend ku nuk shkon per dite, por jo ne çfaredo vendi, zgjidhe pak. Vetmia krijon intimitet dhe sukses.

6. Behu djalosh qe di çfare deshiron

Bukuroshet duan djemte qe dine çfare duan dhe kane plane. Per kete arsye, kur te vini ne nje rast te tille, paraprakisht mendojeni cfare do te thoni dhe çfare do te vendosni, mos e sjell ne pozicion ajo te marre vendime.

7. Mos u beni kepucetar

Mos bej shume perpjekje qe te mendoj se ti do ti kishe fshire edhe kepucet. Djemte e tille nje sex bombe as nuk do ti binin ne sy. Ajo do nje djale te forte. Takimet e para jane shume te rendesishem. Ne fillim ndihmojne edhe pak genjeshtrat, keshtu mos i tregoni drejt se pse nuk jeni pergjigjur thirrjeve telefonike, por thoni vetem se ke qene i zene. Çdo femre, gjeja e pare qe do ti shkoje nder mend eshte se ti ke qene me nje vajze tjeter dhe se ajo duhet te perpiqet me shume qe te te mbaje per vete.

8. Deshmoju se je xhentelmen

Metoda xhentelmene eshte nje mundesi me shume “per ta ngritur nga tavolina” Femrat vdesin per pak kujdes. Keshtu, kujdesu te jesh ne anen e veturave gjate rruges, hapja deren e vetures dhe te restorantit, mbaja karrigen. Besoni, ketu cikerrima do ju dallojne 99 perqind nga meshkujt e tjere.

9. Behu pak i komplikuar

Asnjehere mos i trego femres gjithe jeten tende ne momentin qe e ke njoftuar. Do te ik prej jush si prej gjarprit dhe ne fund te fundit do te mendoj se jeni i çmendur, egocentrik dhe i merzitshem. Bejeni qe t’ju njoh pak nga pak dhe çdo dite te zbuloj dicka me shume nga jeta jote. Kjo do ti krijoje nje afersi me te madhe duke menduar se eshte ajo qe te ka zbuluar dhe keshtu do ti shtohet deshira per te qene me e lidhur me ju.

10. Sillu ne rrethine

Femrat sex bombe kane deshire shume me te madhe se femrat mesatare te kene konkurrence. Jepi arsye te mendoj se ka shume femra atraktive ne rrethine qe ju kane qejf. Do te shtoni kureshtjen e saj dhe do te lidhet per ju si balta. Keshtu mund te keni per vete nje femer sex bombe.
Shtuar më 22/01/2021, ora 19:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori