10 kostumet e Halloween-it më të kërkuar në Google (FOTO LAJM)

10. Njëbrirëshi për të gjitha ato që adhurojnë xixat, rozën dhe ngjyrat pastel.

Halloween-i po afron dhe nëse nuk preferoni që për festën e frikshme të visheni me diçka rastësore, Google ju lehtëson punë. Përsa i përket kostumeve më të kërkuar për vitin 2019, lista vijon si më lart
Shtuar më 18/10/2019, ora 11:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori