10 kombinime perfekte për këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Bluzë golf +fund dhe xhaketë me kuadrate+çizme

Një look perfekt për në zyrë. Kuadratet në versione të ndryshme i japin një dimension ‘combo’ veshjes. Një bluzë romantike me fjongo do të ishte gjithashtu një ide e mirë dhe komletoni look-un tuaj me një palë çizme lëkure me takë.
Stinët e ndërmjetme si vjeshta, janë të diskutueshme kur bëhet fjalë për veshjen: të vishemi shumë apo pak? Do të kemi ftohtë apo vapë? Për të mos folur për kompromisin e dukshëm mes stilit dhe prakticitetit…

Nëse pyetja që ju mundon është ‘Si të vishemi (bukur) në vjeshtë?’, jemi këtu për t’ju ardhur në ndihmë me ide të frymëzuara nga look-u i influencere-vemodës në sfilatat e fundit. Së bashku do të zbulojmë disa nga kombinimet më të këndshme të vjeshtës pa hequr dorë nga stili dhe komoditeti. Jeni gati?


Shtuar më 20/10/2019, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori