10 deklaratat më të bukura të dashurisë së VIP-­ave (FOTO LAJM)

Benji Madden për Cameron Diaz: "Mund te shkruaj pafundësisht gjera për ty. Jam mashkulli më me fat".
Ka nga ata çifte qe nuk preferojnë ta festojnë Shën Valentinin, por ka edhe prej atyre te cilët e shfrytëzojnë këtë dite si një rast me shume për te shprehur ndjenjat.

Përveç dhuratave materiale dhe luleve, janë edhe fjalët e përzgjedhura ato qe e mbushin një shpirt me më shume gëzim. Çfarë te thoni? Ky shpesh është problemi me i madh.

Frymëzohuni nga disa VIP­-a te cilët veçohen për dashuritë e tyre.
Shtuar më 14/02/2017, ora 15:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori