10 deklaratat më të bukura të dashurisë së VIP-­ave (FOTO LAJM)

Justin Timberlake per Jessica Alba: "Ti je gruaja me e mire qe mund te enderroje nje mashkull per ta pasur ne krah. Te dua"
Ka nga ata çifte qe nuk preferojnë ta festojnë Shën Valentinin, por ka edhe prej atyre te cilët e shfrytëzojnë këtë dite si një rast me shume për te shprehur ndjenjat.

Përveç dhuratave materiale dhe luleve, janë edhe fjalët e përzgjedhura ato qe e mbushin një shpirt me më shume gëzim. Çfarë te thoni? Ky shpesh është problemi me i madh.

Frymëzohuni nga disa VIP­-a te cilët veçohen për dashuritë e tyre.
Shtuar më 14/02/2017, ora 15:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori