Ja çfarë ndikimi ka djathi mbi shëndetin tonë
Djathi duhet të jetë pjesë e pandarë e tavolinës suaj ushqimore, pasi ka një ndikim të fortë mbi shëndetin tonë.

Djathi ndikon pozitivisht në forcimin e muskujve të zemrës dhe ndihmon në rritjen e qarkullimit të gjakut.

Ai përmban sasi të mëdha të kalciumit, që ndihmon në strukturën e kockave të të gjitha moshave, sidomos tek fëmijët. /albeu.com/
Shtuar më 01/09/2014, ora 11:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori