Humb 110 kg, 30 vjeçarja bëhet trajnere personale (FOTO LAJM)

Humb 110 kilogramë brënda dy vitesh dhe më pas bëhet trajnere personale. Bëhet fjalë për një 30 vjeçare, e cila tashmë ka arritur një trup të tonifikuar falë dietave dhe palestrës.

Fotot e saj para dhe pas dy vitesh të lënë pas fjalë, e ndërsa guximi i saj shkoi deri aty sa u bë vetë një trajnere. Ajo peshonte 170 kilogramë dhe për të çdo gjë ishte e pamundur.

30-vjeçarja Tracy Henderson në fillim vendosi që të niste palestrën, pastaj me dieta të forta me bazë fruta, perime dhe mish humbi 110 kg. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 13:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori