Fillon pjesa e dytë, Shqipëri 0-1 Armeni. Ndiqni LIVE ...
Modelet e flokėve qė ju duhen nė njė zyrė (FOTO LAJM)

Zyra është ambjenti ku ju duhet të jeni serioz dhe të rregullt përsa i përket pamjes suaj të jashmte. Një pamje e rregullt është ajo që ju jep dhe seriozitetin e duhur si njerëz puntorë dhe të përkush

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%