Ligue I, Marseille kurorėzohet kampione e dimrit (VIDEO)

Sukses i rëndësishëm për Marseillen, që mposht 2-1 Lille dhe duke parë barazimin e djeshëm të Paris Saint Germain shpallet kampione dimri në Ligue I. Skuadra e Bielsas kaloi në avantazh që në pjesë

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%