Ardi Daullxhiu ka një mesazh për Ilir Metën dhe Ermal Mamaqin (VIDEO)

I mjeri më i famshëm në Shqipëri i njohur si Ardit Daullxhiu ka folur në një video të hedhur nga aktori i humorit Bes Kallaku ku i është drejtuar disa personazheve të njohur publikë. Së pari ai i

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!