Komunikoni me miqtë tuaj të Facebook-ut - në Skype
Tani mund të komunikoni me miqtë tuajFacebook edhe nëpërmjet Skype. Vjeshtën e kaluar Skype u përditësua në një version ku miqtë në Facebook mund të importoheshin, por përdoruesit nuk mund të dërgonin mesazhe të menjëhershme nga Skype.

Por mund të shihnit statuset e miqve, të përditësonit statusin dhe të dërgonit thirrje për miqtë tuajFacebook.

Versioni i ri Skype 5.5 beta për Windows përfshin aftësinë për të klikuar në tabelën e kontakteve të Facebook-ut për të parë se kush është në linjë dhe të dërgoni mesazhe të menjëhershme nga Skype. Gjithashtu Skype po punon për të sjellë këtë shërbim edhe tek përdoruesit e Mac. /albeu.com/
Shtuar më 21/06/2011, ora 11:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori