Faebook ndryshon “Trending” për të shmangur kritikat

Gjiganti i rrjeteve sociale Facebook ka riorganizuar funksionin e njohur si “Trending” në faqen e tij për të bërë postimet më të automatizuara, pas pretendimeve dhe paragjykimeve se po mban anë në për

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.63 %
28.89 %
5.47 %
Total 9064 Vota!