“PS-ja do një platformë modernizimi”
Arben Malaj
Deputeti i PS-së Arben Malaj, gjatë mbledhjes së Asamblesë Kombëtare të PS-së është shprehur se Partia Socialiste ka për një platformë modernizimi. Ndërkaq, deputeti tjetër opozitar Erion Braçe, kërkoi që grupi i PS-së të kthehet në Kuvend.

Qëndrimi i përbashkët i PS-së, ka ardhur dhe pas deklaratës së bërë nga kreu i saj Edi Rama, i cili porositi anëtarët e Asamblesë të konsultohen me dhe të sjellin propozime konkrete.

Kastriot Islami dhe Andis Harasani munguan në mbledhjen e kësaj të shtune të asamblesë kombëtare të PS-së, me argumentin se nuk kishin marrë asnjë njoftim për takimin. /albeu.com/
Shtuar më 18/06/2011, ora 13:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori