Braēe: Urime pėr 102 vjetorin e shtetit shqiptar

Edhe deputeti Erjon Braçe ka zgjedhur Facebook-un për të përcjellë një urim për të gjithë shqiptarët kudo ndodhen në 28 nëntor. Në urimin në fjalë, ai thekson se Shqipëria është shteti juaj dhe se kët

 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!