Berisha: Mark Frroku kriminel, Rama kryekriminel

Sali Berisha ka komentuar rastin e Mark Frrokut i cili ishte zgjedhur deputet dhe se rezultoi se kishte kryer vrasje. Ish kryeministri shkruan se Mark Frroku u dorëzua, pranoi vrasjen dhe ka dëshmu

 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

 
A rrezikohet vendi ynë nga sulmet e ISIS?
24.2 %
56.09 %
14.66 %
5.02 %
Total 4895 Vota!