Plas skandali/ Noizy shan rëndë Ledionin: Kollovar, jeton me lekët e të dashurës

Pas një "sulmi" të Ledionit në Top Awards për shkak se Noizy braktisi spektaklin, reperi nuk ia ka lënë mangut por ka shpërthyer përmes një postimi në Instagram. "Mbreti Xhunglës ecën vetë. Fu** u

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.74 %
28.79 %
5.45 %
Total 9033 Vota!