Qofte me patate dhe thërrime buke

Përbërësit Patate të ëmbla, të qëruara dhe të grira 1/3 kupë me thërrime buke 1/3 kup majdanoz, e copëtuar 1 lugë gjelle rozmarinë, e copëtuar 2 thelpinj hudhre, të copëtuara ¼ lugë çaji pluhur

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.62 %
72.26 %
5.1 %
Total 548 Vota!