Kasapi i Bosnjës dënohet me burgim të përjetshëm (FOTO LAJM)

Ish kreu ushtarak serb boshnjak Ratko Mlladiç sot është dënuar për gjenocid dhe krime kundër njerëzimit, me burgim të përjetshëm për mizoritë gjatë luftës së Bosnjës 1992-1995. Gjykatësi kryesues A

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
22.9 %
72 %
5.09 %
Total 550 Vota!