Kombinimet ideale tė xhinseve sipas Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Xhinset janë një veshje që ju mund ti ndërthurni shumë lehtë me veshje tuaja të përditshme, është një stil që ju mund të përdorni gjatë përditshmerisë suaj. Një nga metodat më të mira të kombinimit

 
Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

Nė mbledhjen e dytė tė pėrbashkėt tė Qeverisė shqiptare dhe asaj tė Kosovės qė u mbajt nė Tiranė u nėnshkruan 11 marrėveshje nė fusha tė ndryshme.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%