Shqiptari rreh stuardjesėn se i vonoi sanduiēin, avioni bėn ulje tė detyruar

Njė fluturim nga Gjeneva pėr nė Prishtinė nuk ka pėrfunduar nė orarin e duhur, pasi njė shqiptar nga Kosova ka shkaktuar njė incident nė bord. Sipas dėshmitarėve, shqiptari e ka goditur stuardjesėn

 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%