Ēudi botėrore, pasagjerėt shtyjnė avionin pėr ta ndezur (FOTO VIDEO)

Kemi parë pasagjerë që kanë shtyrë makinën kur ajo nuk është ndezur, por se edhe pasagjerët e avionit të zbresin dhe të shtyjnë atë, kjo çudi ende nuk ishte parë. Pikërisht kjo ka ndodhur në një pi

 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Si ju duket vendimi i UEFA-s për ti dhënë ndeshjen Serbisë me rezultat 3-0?
2.62 %
95.02 %
1.24 %
1.1 %
Total 18380 Vota!